Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Podwójne święto w Sieniawie – Dzień Kobiet oraz uroczyste poświęcenie i otwarcie nowego miejsca wyczekiwania Zespołów Ratownictwa Medycznego
Podwójne święto w Sieniawie – Dzień Kobiet oraz uroczyste poświęcenie i otwarcie nowego miejsca wyczekiwania Zespołów Ratownictwa Medycznego

Podwójne święto w Sieniawie – Dzień Kobiet oraz uroczyste poświęcenie i otwarcie nowego miejsca wyczekiwania Zespołów Ratownictwa Medycznego.

Społeczność Sieniawszczyzny po latach starań doczekała się obecności zespołu ratownictwa w naszym mieście. Decyzję o powstaniu nowego zespołu ratownictwa zatwierdził minister zdrowia w ramach „Planu Działania Systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne dla województwa podkarpackiego”. Z taką rekomendacją wystąpił wcześniej Wojewoda Podkarpacki. Karetka funkcjonuje już od 1 marca 2021 r.

Pełna relacja z uroczystości już wkrótce. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć