Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Samorząd Miasta i Gminy Sieniawa wyróżniony w 20. edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Samorządowa 2020 w kategorii „Wizerunek JST w mediach społecznościowych”
Samorząd Miasta i Gminy Sieniawa wyróżniony w 20. edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Samorządowa 2020 w kategorii „Wizerunek JST w mediach społecznościowych”

Miasto i Gmina Sieniawa została wyróżniona w konkursie Podkarpacka Nagroda Samorządowa 2020 w kategorii „Wizerunek JST w mediach społecznościowych”.

Wręczenie laurów 20. edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Samorządowa odbyło się 8 lutego 2021 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. Z racji tego, że nie uczestniczyliśmy w tejże uroczystości, a dyplom potwierdzający wyróżnienie dopiero do nas dotarł, oficjalnie o tym Państwa informujemy.

W kategorii „Wizerunek JST w mediach społecznościowych” wybierane są najlepiej prowadzone strony w serwisach społecznościowych z podziałem na powiaty, miasta i gminy. Mamy zatem najlepszy w swojej kategorii serwis na Podkarpaciu.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i dumni. Nasz Facebook powstał w kwietniu 2019 r. by informować Państwa o tym, co ważne, relacjonować lokalne wydarzenia i promować naszą piękną gminę. Dziękujemy za to wyróżnienie Kapitule Konkursu. Dziękujemy także wszystkim, którzy obserwują nasz fanpage.

--> Serwis Miasta i Gminy Sieniawa na Facebooku

Obok naszej gminy wyróżnienie w tej kategorii otrzymały także powiat mielecki i gmina Wielkie Oczy.

Podkarpacka Nagroda Samorządowa to konkurs z tradycją i prestiżem w dziedzinie inicjatyw samorządowych w regionie. Jest skierowany do wszystkich samorządów Podkarpacia szczebla powiatowego, gminnego i miejskiego. Celem plebiscytu jest między innymi prezentowanie i dokumentowanie osiągnięć lokalnych małych ojczyzn. Konkurs organizuje Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych wraz z Centrum Promocji Biznesu.

Więcej o plebiscycie: www.nagrodasamorzadowa.podkarpackie.com

(11.05.2021)