Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Strażacy z Sieniawy zbudowali drugi domek-remizę na nakrętki
Strażacy z Sieniawy zbudowali drugi domek-remizę na nakrętki

Nasi wspaniali strażacy z OSP KSRG Sieniawa zbudowali kolejny domek-remizę na nakrętki. To drugi tego typu element architektury, który pojawił się w naszym miasteczku. Będzie łatwiej dostępny, stoi bowiem w centrum przy Szkole Podstawowej w Sieniawie.

Dzisiaj, 12 maja 2021 r. odbył się niezwykle sprawny montaż miniremizy, a chętnych do wrzucania kolorowych nakrętek nie brakowało. I to jest wspaniała wiadomość. Uczniowie dowiedziawszy się, że pojawi się tuż obok szkoły taki pojemnik, jeszcze chętniej je gromadzili, by dziś móc zainaugurować piękną akcję. Macie małe, ale jakże wielkie serduszka! Dziękujemy!

Moda na stawianie pojemników na nakrętki w przestrzeni miejskiej jest już bardzo popularna. Nakrętki spełniają bardzo ważną rolę – pomagają chorym i potrzebującym uzyskać pieniądze na leczenie, rehabilitację bądź zakup specjalistycznych urządzeń. Taka pomoc nic nie kosztuje, a jest niezwykle cenna.

Macie nakrętki? Zachęcamy do zbierania i wrzucania ich do tego właśnie pojemnika. Pomaganie leży w naturze nas wszystkich i na pewno skorzysta na tym środowisko.

Strażacy, jesteście na medal! Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć