Biblioteka
Jesteś tutaj: Strona główna > XI. rocznica śmierci Jana Pawła II
XI. rocznica śmierci Jana Pawła II

W dniu 2 kwietnia obchodziliśmy kolejną rocznicę śmierci Jana Pawła II. Z tej to okazji po raz kolejny odbył się konkurs wiedzy o Karolu Wojtyle, skierowany do uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Sieniawie. Do rywalizacji przystąpiło siedem osób, które odpowiadały na wylosowane przez siebie pytania. Zmagania miały dwuetapowy przebieg. Do drugiej części zakwalifikowała się czteroosobowa grupa, z niej zaś wyłonieni zostali zwycięzcy tegorocznej edycji. Pierwsze miejsce z maksymalną ilością punktów zdobył pan Łukasz Pucyło, drugie pan Tadeusz Krubnik, trzecie zaś pan Artur Stanik. Po zakończonej rozgrywce nastąpił wyczekiwany przez uczestników moment, czyli wręczenie nagród. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy i nagrody. Pozostali uczestnicy, którym być może zabrakło trochę szczęścia dostali dyplom za udział oraz pamiątki. Serdecznie gratulujemy wiedzy wszystkim uczestnikom, a paniom Monice Jurkiewicz i Ani Hubacz, dziękujemy za przygotowanie swoich podopiecznych do konkursu.
Nasze spotkanie zakończyliśmy pod pomnikiem Jana Pawła II, zapalając symboliczny znicz oddając w ten sposób hołd Wielkiemu Polakowi.
Przebieg konkursu oraz nasza obecność pod pomnikiem uwieczniona została na fotografiach, do których obejrzenia zapraszamy.

Jagusztyn Elżbieta

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć